Győztek, mégsem örültek, meghalt az egyik szurkolójuk

nov 03, 13 Győztek, mégsem örültek, meghalt az egyik szurkolójuk

Rosszul lett a nézőtéren és a kórházba szállítását követően meghalt az orosházi Rákóczi vasas egyik futballistájának édesanyja. A játékosok bár megnyerték a meccset, mégsem örültek…

- Csapatunk egyik játékosának az édesanyja rosszul lett a mérkőzésen, a kórházban nem tudták megmenteni az életét – nyilatkozta Polyák László vezetőedző.

Rosszul lett a nézőtéren, majd a kórházban elhunyt az orosházi játékos édesanyja szombaton délután egy megye egyes mérkőzésen – írta a Beol.hu gyorshírében.

A Jamina elleni találkozó 30. percében csapatunk egyik játékosának, Gulyás Richárdnak az édesanyja a lelátón rosszul lett, mentő szállította a kórházba. A mérkőzést lejátszották, a csapat a lefújás után kapta a szomorú hírt, játékosunk édesanyja a kórházban elhunyt.

Bcs.Jamina SE – Oh.Rákóczi Vasas 0 – 1 ( 0 – 0 )

Megyei I. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Békéscsaba, 100 néző.
Vezette: Szűcs Zs. (Nagy G., Kalmár M.)

Jamina: Sztankó – Szegfű, Tóth-Kovács, Rajtár, Kovács – Szabó, Nagy, Verebélyi, Sztraczinszki (Kovács P.81.p.) – Göblyös, Ursz.
Edző: Kiss János

Rákóczi: Lévai – Boros, Dávid Zs. (Mazán 59.p.), Ludányi , Asztalos – Szabó Á., Bozsóki, Gulyás R.(Kánya 35.p.), Berta (Polyák Á.61.p.) – Buza, Juhász N.
Edző: Polyák László

A Rákóczi uralta a játékot a mérkőzés folyamán. A Jamina védekezésre rendezkedett be, ezért igazi gólhelyzet nem alakult ki a kapuk előtt.

A mérkőzés 30. percében történt tragédia után a csapatoknak egyetlen céljuk maradt: sportszerűen letudni minél hamarabb a mérkőzést.

A 87. percben Buza szabadrúgása kipattant Sztankó kapusról és Juhász Norbert 3 lépésről fejelhetett a hálóba, 0-1.

Polyák László: – Borzasztó volt lejátszani a mérkőzést a tragédia tudatában. Soha többé nem akarunk meccset játszani Jaminában! – írta az OrosCafé.

Kép: OrosCafé.