Április 11., szombat
Asztalitenisz
Női NB I.
Statisztika PSC II.–PET-BAU A.S.E Orosháza,
Budapest, Ormai László Asztalitenisz Csarnok, 11:00
Férfi Extra Liga
Békési TE–Pénzügyőr SE, Békés, Városi Sportcsarnok, 11:00
Férfi NB II.
Békési TE–Eötvös DPSE Orosháza, Békés, Városi Sportcsarnok, 11:00
Gyulai AK–Házszépítők-Kisújszállás SE, Gyula, Implom József Általános Iskola, 11:00
Futsal
Női NB II.
Szekszárdi UFC–Békéscsabai Wanted SC, Szekszárd, Csapó Dániel Szakképző Intézet, 13:00
Kézilabda
Női NB I. rájátszás 5-8. helyért
Eubility Group Békéscsaba–Siófok KC-Galerius Fürdő, Békéscsaba, Városi Sportcsarnok, 18:30
Női NB II.
Túrkevei VSE–Gyulai SE, Túrkeve, Sportcsarnok, 14:00
Csorvási SK–KSI SE, Békéscsaba, Kazinczy Iskola, 16:30
Orosházi NKC–Szarvasi NKK, Orosháza, Eötvös Csarnok, 18:00
Férfi NB I/B
Békési KFC–KTE-Kisokos, Békés, Városi Sportcsarnok, 18:00
Ózdi KC–Orosházi FKSE U23, Ózd, Városi Sportcsarnok, 18:00
Férfi NB II.
Mezőtúri AFC–Újkígyósi KC, Mezőtúr, Városi Sportcsarnok, 18:00
Kosárlabda
Férfi NB II.
Békéscsabai KK–Hajdúhadházi KK, Békéscsaba, Lencsési Általános Iskola és AMI, 19:00
Labdarúgás
NB II.
Békéscsaba 1912 Előre–FC Ajka, Békéscsaba,Békéscsabai Stadion, 16:30
NB III.
Orosháza FC–Bölcskei SE, Orosháza, Mátrai Sándor Stadion, 16:30
Megye I. osztály
Mezőkovácsházi TE–Csabacsűd SE, Mezőkovácsháza, 16:30
Mezőhegyesi SE–Tótkomlósi TC, Mezőhegyes, 16:30
Megye II. osztály
Békésszentandrási HMSE–Battonyai TK, Békésszentandrás, 16:30
Dombegyház NSE–Újkígyós FC, Dombegyház, 16:30
Csanádapácai EFC–Lőkösháza KSK, Csanádapáca, 16:30
Megye III. osztály A csoport
Nagyszénás SE–Kunágota TE, Nagyszénás, 16:30
Medgyesegyháza SE–Zsadányi SE, Medgyesegyháza, 16:30
Köröstarcsa KSK–Gádoros SE, Köröstarcsa, 16:30
Pusztaföldvári LK–Magyarbánhegyesi FC, Pusztaföldvár, 16:30
Megye III. osztály B csoport
Csárdaszállási SK–Végegyházi SE, Csárdaszállás, 16:30
Kardos-Örménykút SC–Nagybánhegyesi Rákóczi SE, 16:30
Medgyesbodzás-Gábortelep–Kötegyáni SK, Medgyesbodzás, 16:30
Április 12., vasárnap
Kézilabda
Női NB I/B
Orosházi NKC–HUFBAU-AKKER Kecskemét, Orosháza, Eötvös Csarnok, 18:00
Női NB II.
Eubility Békéscsabai ENKS–Szeged KKSE II-USC, Békéscsaba, Városi Sportcsarnok, 17:00
Férfi NB II.
Békéscsabai Előre Spartacus–Törökszentmiklósi Székács, Békéscsaba, Városi Sportcsarnok, 11:00
Gyulai SE–Kiskunmajsai SE, Gyula, Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok, 17:00
Labdarúgás
Női NB II.
Gyulai Amazonok–Jászberényi FC, Gyula, Gyulai Termál FC Sporttelep, 15:00
Megye I. osztály
Orosházi Rákóczi Vasas SE–Jamina SE, Orosháza, 16:30
Megye III. osztály A csoport
Kevermes SE–Kaszaper FC, Kevermes, 16:30
Összeállította: Juhász Ádám
Fotó: Kunágota TE
]]>