2018. december 19. szerda
Likefestoon / Aktuális / Éremesővel kezdődött az év az orosházi karate csapatnak

Éremesővel kezdődött az év az orosházi karate csapatnak

Nemzetközi versenyen szerepeltek eredményesen a fiatalok, akiknek ezt követően sincs megállás, további megmérettetésekre készülnek, többek közt világversenyekre.

Február 17-én, Kiskunfélegyházán „szálltak ringbe” az Orosházi Kyokushin Karate Szabadidő Kör Egyesület versenyzői, akik a kitartó, kemény felkészülések eredményeként kiváló helyezéseket értek el a 2. Kiskun Kupán, ahol 8 országból csaknem 400 versenyző mutatta meg tehetségét.

Az orosháziak közül ifj. Zsiga Zsolt a -85 kg-os kategóriában a dobogó legfelső fokán végzett, plusz a Legtechnikásabb Versenyző címet is bezsebelte szombaton. Láng Zsolt a -75 kg-osok közt remekelt, ezüstöt szerzett, illetve Zsiga Bence is második lett kata-ban. A -30 kg-os csoportban Fábián Lara ezüst-, míg Boros Ádám bronzérmes lett.

– Az OKKSZK SE – Zsiga Fight Team ismét eredményesen szerepelt és képviselte Orosházát, Dél-Békést az év első nemzetközi versenyén – értékelte a szombati eseményeket shihan Zsiga Zsolt vezetőedző.

Fotó forrása: OKKSZK

Szerzőnk: Földesi Szandra

Nézze meg ezt is!

Almási Ferenc bronzérmes az EB-n

A 130 kilogrammos Almási Ferenc jobban bírta mint a román Hutuleac, és 3-1-re győzött. Június …